Zobrazených 1–12 z 31 výsledkov

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36
Zavrieť

1st TECHNIC rukavice mechanické

4,85  s DPH
Ľahké montážne kombinované rukavice. V dlani mikroporezné priedušné polyesterové mikrovlákno, chrbát ruky hladký polyester, prekryté konce prstov, skryté švy. Gumička v hornej časti zápästia.
Zavrieť

Bavlnené pracovné rukavice Kite

0,25  s DPH
Textilné bavlnené rukavice Kite sú vyrobené z jemného bieleného bavlneného úpletu podľa strihu „fourchtte“. Tieto pracovné rukavice nemajú manžetu. K dispozícii viacero veľkostí. Výhodná cena.
Zavrieť

Bavlnené pracovné rukavice Pipit

0,39  s DPH
Pracovné rukavice PIPIT ČERVA Bavlnené nebielené Šitý česaný bavlnený, fourchette, bez manžety, dĺžka 23 cm.
Zavrieť

Celokožené rukavice FRANCOLIN

1,71  s DPH
Celokožené rukavice z jednofarebnej lícovej nábytkovej hovädziny, s podšívkou.
Zavrieť

FF BUNTING LIGHT HS-04-003 rukavice s blistrom, biela – 7

0,59  s DPH
Pletené bezšvové polyesterové rukavice máčané v PU v dlani a na prstoch, elastická manžeta.
Zavrieť

Jednorazové nitrilové rukavice Spoonbill nepúdrované (100 ks)

21,49  s DPH
Spoonbill sú jednorazové nitrilové nepúdrované rukavice. Atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Tieto ochranné pomôcky je možné objednať v balení po 100 ks. Dostupné v modrej farbe.
Zavrieť

Jednorazové rukavice Duck blue polyetylénové 500 ks

4,85  s DPH
Jednorazové rukavice Duck Blue sú polyetylénové pracovné rukavice značky Červa určené na jedno použitie. Vyrobené sú z polyetylénovej fólie a sú atestované na krátkodobý styk s potravinami. Rukavice sú modrej farby.V boxe 500 ks
Zavrieť

Jednorazové rukavice Duck polyetylénové 100 ks

0,75  s DPH
Jednorazové polyetylénové rukavice Duck značky Červa sú priehľadné pracovné rukavice z polyetylénovej fólie vhodné pre krátkodobý styk s potravinami. Jedno balenie obsahuje 100 kusov.
Zavrieť

Jednorazové rukavice SPOONBILL BLACK 100 ks

22,20  s DPH
Jednorazové nitrilové nepudrované rukavice. Rukavice atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Veľkosť: 7-10. Norma: EN 374-1, EN 374-2. Množstvo v balení: 100ks. Množstvo v kartóne 10 boxov
Zavrieť

Jednorazové vinylové rukavice Rail nepúdrované 100 ks

9,98  s DPH
Vinylové rukavice Rail sú jednorazové, vinylové, nepudrované pracovné rukavice vhodné pre krátkodobý styk s netukovými potravinami – sú atestované pre priamy styk s netukovými potravinami. Balenie obsahuje 100 ks.
Zavrieť

Jednorazové vinylové rukavice Rail púdrované 100 ks

10,19  s DPH
Vinylové rukavice Červa Rail sú jednorazové púdrované pracovné rukavice, ktoré sú vhodné pre krátkodobý styk s potravinami - neobsahujúcimi tuky. V jednom balení sa nachádza 100 ks.
Zavrieť

Kožené pracovné rukavice Červa Heron

2,89  s DPH
Kožené rukavice Heron sú pracovné rukavice značky Červa, ktoré majú dlaň a prsty vyrobené vyrobené z bravčovej lícovky a chrbát je vyrobený z z bravčovej štiepenky na chrbte.