Zobrazených 1–12 z 15 výsledkov

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36
Zavrieť

1st TECHNIC rukavice mechanické

4,85  s DPH
Ľahké montážne kombinované rukavice. V dlani mikroporezné priedušné polyesterové mikrovlákno, chrbát ruky hladký polyester, prekryté konce prstov, skryté švy. Gumička v hornej časti zápästia.
Zavrieť

Bavlnené pracovné rukavice Kite

0,25  s DPH
Textilné bavlnené rukavice Kite sú vyrobené z jemného bieleného bavlneného úpletu podľa strihu „fourchtte“. Tieto pracovné rukavice nemajú manžetu. K dispozícii viacero veľkostí. Výhodná cena.
Zavrieť

FF BUNTING LIGHT HS-04-003 rukavice s blistrom, biela – 7

0,59  s DPH
Pletené bezšvové polyesterové rukavice máčané v PU v dlani a na prstoch, elastická manžeta.
Zavrieť

Jednorazové nitrilové rukavice Spoonbill nepúdrované (100 ks)

21,49  s DPH
Spoonbill sú jednorazové nitrilové nepúdrované rukavice. Atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Tieto ochranné pomôcky je možné objednať v balení po 100 ks. Dostupné v modrej farbe.
Zavrieť

Jednorazové rukavice SPOONBILL BLACK 100 ks

22,20  s DPH
Jednorazové nitrilové nepudrované rukavice. Rukavice atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Veľkosť: 7-10. Norma: EN 374-1, EN 374-2. Množstvo v balení: 100ks. Množstvo v kartóne 10 boxov
Zavrieť

Jednorazové vinylové rukavice Rail nepúdrované 100 ks

9,98  s DPH
Vinylové rukavice Rail sú jednorazové, vinylové, nepudrované pracovné rukavice vhodné pre krátkodobý styk s netukovými potravinami – sú atestované pre priamy styk s netukovými potravinami. Balenie obsahuje 100 ks.
Zavrieť

Jednorazové vinylové rukavice Rail púdrované 100 ks

10,19  s DPH
Vinylové rukavice Červa Rail sú jednorazové púdrované pracovné rukavice, ktoré sú vhodné pre krátkodobý styk s potravinami - neobsahujúcimi tuky. V jednom balení sa nachádza 100 ks.
Zavrieť

Latexové rukavice Starling

0,63  s DPH
Latexové rukavice Starling sú pracovné rukavice s velúrovaným vnútrom. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk majú tiež protišmykovú úpravu v dlani a na prstoch. Dostupné v žltej farbe.
Zavrieť

Nitrilové pracovné rukavice Harrier Blue

0,75  s DPH
Nitrilové rukavice Harrier Blue sú pracovné rukavice šité z bavlneného úpletu. Tieto ochranné pracovné pomôcky sú polomáčané v nitrile a majú pružný úplet. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).
Zavrieť

Polyesterové rukavice Bunting Evolution

0,54  s DPH
Polyesterové rukavice Bunting Evolution – povrstvené, pletené, bezšvové, polyesterové, pracovné rukavice. Patria medzi ochranné pracovné pomôcky značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnou manžetou.
Zavrieť

Pracovné rukavice Pelican kombinované

1,14  s DPH
Kombinované rukavice Pelican značky Červa sú šité z jemnej lícovej ovčiny v dlani. Tieto pracovné rukavice patria medzi ochranné pomôcky vybavené bielou bavlnenou tkaninou na chrbte a manžetou na suchý zips.
Zavrieť

Pracovné rukavice PelicanBlue kombinované

1,98  s DPH
Kombinované rukavice PelicanBlue sú pracovné rukavice značky Červa vyhotovené z jemnej lícovej kozinky/ovčinky (jedného kusu) v dlani. Rukavice majú tiež manžetu na suchý zips, pomocou ktorej si ich môžete prispôsobiť podľa potreby.